Yhteystiedot ja tarjouspyynnöt

Asuntoyhtiöiden ja liikekiinteistöjen isännöintipalvelut

Taloasema Helsinki (taloyhtiöasiat ja tarjouspyynnöt)

TARJOUSPYYNTÖ: Tarjouspyynnöt ja yhteydenottopyynnöt voi osoittaa sähköpostilla tai postilla alla olevaan osoitteeseen:

A Yritys- ja isännöintipalvelut Oy 
Henrik Ylikoski
oik. kand. / lupalakimies / AIT
Y-tunnus 2421565-5

Neitsytpolku 2 b (LT 1) katutaso
00140 Helsinki

Gsm.  044 338 6558
henrik.ylikoski@taloasema.fi  


Laskutusosoite / -tiedot (asiakasyhtiöt/taloyhtiöt):

Yhteisön nimi (esim. Asunto Oy Ulappa)
c/o Taloasema Helsinki
Neitsytpolku 2 b
00140 Helsinki

Lasku sähköpostilla: laskut@ttemma.fi
Viite/tilaajan tiedot:
Verkkolaskut: yhtiöiden laskutustiedot saa taloushallinnosta (lisätiedot alla)


Laki- ja pienyrityspalvelut:

Toimiston sähköpostiosoite: info@taloasemahelsinki.fi
Neitsytpolku 2 b
00140 Helsinki
Gsm. 044 338 6558


Taloasema -Ketjun Asiakaspalvelu (klo 8.30 – 16.00)

Eija Kumpumäki, asiakaspalvelu
Puh. 050 911 8837

asiakaspalvelu@taloasema.fi


Taloushallinto

Hannele Lod, puh. 010 327 8551
hannele.lod@ttemma.fi

Tuulevi Pettinen, puh. 010 422 1648
tuulevi.pettinen@ttemma.fi


Taloasema Tekniikka

Taloyhtiöiden teknisissä asioissa sinua palvelee:

Matti Huuhka, puh. 050 589 8030
matti.huuhka@taloasema.fi


Toimialue: Helsinki, Espoo ja Vantaa. PK -seutu, Järvenpää, Kerava sekä Nummela, Vihti, Porvoo ja Sipoo